Gaucho Film, ser ud til at have overgået sig selv igen, med deres nye Vica video, der skal sælge en ny omgang "Paradise Hotel".
Det er nemlig ikke kun der solen står højt, mens intrigerne står i kø, ganske som så meget andet sikkert også kommer op og stå i løbet af denne omgang.
Videoen skal med andre ord få os alle til at kigge med, når de smukke unge mennesker nakker hinanden om en uges tid, og igen tjekker ind på det hotel der - vist nok - også er en del af kulissen i Vica videoen.
Videoen med Vica, der hedder "Beatet i mit Hjerte", vil ifølge TV3s pressemateriale også gå hen og blive et hit, da den 23 årige jurastuderende, der er inde i Vica fra Nordsjælland, har det der skal til.
Og så er det jo H. H. Koltze, der har skrevet sangen.
Han er jo også ganske kendt. Blandt andet for at være manden der stod bag "Sui Sui" og "Midt i en Drøm", for nu at nævne et par andre hits.
Se videoen herunder, der allerede har haft premiere på "Boogie", da DR jo ingen problemer har med at markedsføre MTGs kanale.
Branchens mødested


